S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6.º | 30 | 11 | 10 | 9 | 38-32 | - | - | - | - | - | Details | |
30 | 11 | 10 | 9 | 38-32 | 0 | 0 | 0 | - | - |
h2h | 2024-05-12 | 02:00 | (A) | Jove Español | - | SP34 | Bilanz | ||
h2h | 2024-05-05 | 02:00 | (H) | Gandía | - | SP33 | Bilanz | ||
h2h | 2024-05-01 | 17:30 | (A) | CD Soneja | - | SP32 | Bilanz | ||
h2h | 2024-04-27 | 12:00 | (H) | Castellón B | - | SP31 | Bilanz | ||
S | 2024-04-21 | 17:30 | (A) | CD Acero | 0-1 | SP30 | |||
U | 2024-04-14 | 02:00 | (H) | CD Roda | 1-1 | SP29 | |||
S | 2024-04-07 | 18:00 | (A) | Rayo Ibense | 0-3 | SP28 | |||
N | 2024-03-31 | 12:00 | (A) | Silla CF | 2-1 | SP10 | |||
N | 2024-03-24 | 17:00 | (A) | Ontinyent | 1-0 | SP26 | |||
N | 2024-03-17 | 16:00 | (H) | Elche B | 0-1 | SP25 | |||
S | 2024-03-10 | 12:00 | (A) | CD Utiel | 0-2 | SP24 | |||
N | 2024-03-06 | 19:30 | (H) | Burriana | 0-1 | SP22 | |||
U | 2024-03-02 | 11:30 | (A) | Villarreal C | 1-1 | SP23 | |||
N | 2024-02-17 | 16:30 | (A) | Atzeneta | 2-1 | SP21 | |||
S | 2024-02-11 | 16:00 | (H) | Torrellano Illice CF | 3-0 | SP20 | |||
N | 2024-02-04 | 12:00 | (A) | UD Castellonense | 3-1 | SP19 | |||
U | 2024-01-28 | 16:00 | (H) | CF Patacona | 1-1 | SP18 | |||
S | 2024-01-21 | 12:00 | (H) | Jove Español | 2-0 | SP17 | |||
U | 2024-01-14 | 17:00 | (A) | Gandía | 1-1 | SP16 | |||
U | 2024-01-07 | 12:00 | (H) | CD Soneja | 1-1 | SP15 | |||
S | 2023-12-17 | 12:00 | (A) | Castellón B | 1-3 | SP14 | |||
U | 2023-12-03 | 16:00 | (H) | CD Acero | 0-0 | SP13 | |||
S | 2023-11-29 | 18:30 | (H) | Silla CF | 2-1 | SP27 | |||
U | 2023-11-25 | 16:30 | (A) | CD Roda | 2-2 | SP12 | |||
U | 2023-11-19 | 12:00 | (H) | Rayo Ibense | 0-0 | SP11 | |||
S | 2023-11-05 | 12:00 | (H) | Ontinyent | 1-0 | SP9 | |||
N | 2023-10-29 | 11:30 | (A) | Elche B | 4-0 | SP8 | |||
U | 2023-10-22 | 16:00 | (H) | CD Utiel | 1-1 | SP7 | |||
N | 2023-10-14 | 16:00 | (H) | Villarreal C | 1-2 | SP6 | |||
N | 2023-10-07 | 18:45 | (A) | Burriana | 3-0 | SP5 | |||
U | 2023-10-01 | 16:00 | (H) | Atzeneta | 1-1 | SP4 | |||
S | 2023-09-24 | 11:30 | (A) | Torrellano Illice CF | 1-2 | SP3 | |||
S | 2023-09-17 | 18:30 | (H) | UD Castellonense | 3-1 | SP2 | |||
S | 2023-09-09 | 19:00 | (A) | CF Patacona | 0-3 | SP1 |