S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1VR | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-3 | 5 | 0 | 0 | N2 | NN | Details | |
6.º | 36 | 12 | 8 | 16 | 53-54 | 40 | 0 | 0 | N1 | NNUSN | Details | |
Sieger | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | - | - | - | - | - | Details | |
HF | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-4 | - | - | - | - | - | Details | |
42 | 14 | 9 | 19 | 57-61 | 45 | 0 | 0 | - | - |
N | 2019-12-01 | 11:00 | (H) | Chikhura | 1-2 | SP36 | |||
S | 2019-11-24 | 11:00 | (A) | WIT Georgia | 0-2 | SP35 | |||
U | 2019-11-10 | 11:00 | (H) | FC Dila | 1-1 | SP34 | |||
N | 2019-11-03 | 16:00 | (A) | Dinamo Tbilisi | 2-1 | SP33 | |||
N | 2019-10-27 | 12:00 | (A) | FC Metalurgi Rustavi | 2-0 | SP32 | |||
N | 2019-10-23 | 12:00 | (A) | FC Iberia 1999 | 2-0 | HF | |||
N | 2019-10-19 | 13:00 | (H) | FC Iberia 1999 | 0-2 | SP31 | |||
N | 2019-10-05 | 16:00 | (A) | Lokomotiv Tbilisi | 2-0 | SP30 | |||
N | 2019-09-29 | 14:00 | (H) | Din. Batumi | 1-2 | SP29 | |||
U | 2019-09-25 | 15:00 | (A) | FC Metalurgi Rustavi | 0-0(2-4 Elf.) | VF | |||
N | 2019-09-20 | 14:00 | (A) | Sioni | 2-0 | SP28 | |||
U | 2019-09-16 | 14:00 | (A) | FC Iberia 1999 | 1-1 | SP22 | |||
U | 2019-09-12 | 14:30 | (A) | Chikhura | 1-1 | SP27 | |||
S | 2019-08-31 | 15:00 | (H) | WIT Georgia | 1-0 | SP26 | |||
U | 2019-08-24 | 18:00 | (A) | FC Dila | 2-2 | SP25 | |||
N | 2019-08-20 | 15:30 | (H) | Dinamo Tbilisi | 0-1 | SP24 | |||
N | 2019-08-11 | 15:30 | (H) | FC Metalurgi Rustavi | 0-1 | SP23 | |||
N | 2019-07-18 | 19:00 | (H) | Ordabasy | 0-2 | 1VR | |||
N | 2019-07-11 | 16:00 | (A) | Ordabasy | 1-0 | 1VR | |||
N | 2019-07-02 | 16:00 | (H) | Lokomotiv Tbilisi | 0-2 | SP21 | |||
U | 2019-06-25 | 19:30 | (A) | Din. Batumi | 2-2 | SP20 | |||
S | 2019-06-22 | 16:00 | (H) | Sioni | 7-0 | SP19 | |||
S | 2019-06-19 | 15:00 | (A) | FC Gagra | 2-3 | 1/8 | |||
S | 2019-06-15 | 16:00 | (H) | Chikhura | 5-3 | SP18 | |||
N | 2019-06-01 | 18:30 | (A) | WIT Georgia | 3-0 | SP17 | |||
U | 2019-05-28 | 15:00 | (H) | FC Dila | 3-3 | SP16 | |||
N | 2019-05-24 | 17:00 | (A) | Dinamo Tbilisi | 2-1 | SP15 | |||
S | 2019-05-20 | 17:00 | (A) | FC Metalurgi Rustavi | 2-4 | SP14 | |||
N | 2019-05-14 | 14:00 | (H) | FC Iberia 1999 | 2-3 | SP13 | |||
S | 2019-05-10 | 15:00 | (A) | Lokomotiv Tbilisi | 1-3 | SP12 | |||
S | 2019-05-04 | 14:00 | (H) | Din. Batumi | 3-2 | SP11 | |||
N | 2019-04-25 | 14:00 | (A) | Sioni | 2-1 | SP10 | |||
U | 2019-04-21 | 14:00 | (A) | Chikhura | 0-0 | SP9 | |||
S | 2019-04-13 | 14:00 | (H) | WIT Georgia | 2-1 | SP8 | |||
S | 2019-04-07 | 19:00 | (A) | FC Dila | 0-2 | SP7 | |||
U | 2019-04-03 | 14:00 | (H) | Dinamo Tbilisi | 0-0 | SP6 | |||
S | 2019-03-31 | 11:00 | (H) | FC Metalurgi Rustavi | 2-0 | SP5 | |||
N | 2019-03-15 | 17:00 | (A) | FC Iberia 1999 | 3-0 | SP4 | |||
N | 2019-03-09 | 13:00 | (H) | Lokomotiv Tbilisi | 0-2 | SP3 | |||
S | 2019-03-05 | 18:00 | (A) | Din. Batumi | 0-2 | SP2 | |||
12 |