Taça Rep. Checa 2024/25

        Tschechische Rep. | UEFA

        2nd Preliminary Round

        2024/07/26KrnovKrnov17:30FC HlucinFC Hlucin
         TBCTBC17:30Tatran BohuniceTatran Bohunice
         TBCTBC18:00FC VítkoviceFC Vítkovice
         SK HraniceSK Hranice18:00Tatran V?echoviceTatran V?echovice
         B?eclavB?eclav18:00HodoninHodonin
         FC VsetínFC Vsetín18:00ZlínskoZlínsko
         Slavi?ínSlavi?ín18:00StraniStrani
        2024/07/27TBCTBC10:15SFK VrchovinaSFK Vrchovina
         Ska?ticeSka?tice10:30SK Cesky BrodSK Cesky Brod
         B?idli?náB?idli?ná16:30Jiskra Rýma?ovJiskra Rýma?ov
         TBCTBC17:00FC VratimovFC Vratimov
         MILO OlomoucMILO Olomouc17:30Start BrnoStart Brno
         BzenecBzenec17:30Sokol Lan?hotSokol Lan?hot
         Havlickuv BrodHavlickuv Brod17:30Slovan RosiceSlovan Rosice
         TBCTBC17:30HFK OlomoucHFK Olomouc
         Nad SazavouNad Sazavou18:00FK BlanskoFK Blansko
        2024/07/28Haví?ovHaví?ov10:15TrinecTrinec
         Vala?ské Mezi?í?íVala?ské Mezi?í?í17:30Frýdek-MístekFrýdek-Místek
         Bospor BohumínBospor Bohumín17:30Unie HlubinaUnie Hlubina
         Beskyd Fren?tátBeskyd Fren?tát17:30Frydlant nad OstraviciFrydlant nad Ostravici
         FK KozloviceFK Kozlovice17:30HolesovHolesov
         TBCTBC17:30Polanka nad OdrouPolanka nad Odrou
         ?umperk?umperk17:30SK UnicovSK Unicov
         KvasiceKvasice17:30SK Batov 1930SK Batov 1930
         Sokol TasoviceSokol Tasovice17:30SC ZnojmoSC Znojmo
         Zdirec Nad DoubravouZdirec Nad Doubravou17:30AFC HumpolecAFC Humpolec
        2024/07/31Ho?ovickoHo?ovicko18:00KomárovKomárov
        2024/08/03SK HrebecSK Hrebec10:15?t?tí?t?tí
         Olympie BrezováOlympie Brezová10:15Banik SokolovBanik Sokolov
         SK Cesky BrodSK Cesky Brod17:00KosmonosyKosmonosy
         P?n?ínP?n?ín17:00Velke HamryVelke Hamry
         P?n?ín-TurnovP?n?ín-Turnov17:00Slovan Hrádek nad NisouSlovan Hrádek nad Nisou
         RMSK Nový BydžovRMSK Nový Bydžov17:00FK DobroviceFK Dobrovice
         Slavoj ?atecSlavoj ?atec17:00SlanýSlaný
         Sokol ?elezniceSokol ?eleznice17:00Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
         OstrovOstrov17:00Marianske LazneMarianske Lazne
         FK Meteor Praha VIIIFK Meteor Praha VIII17:00Neratovice-By?koviceNeratovice-By?kovice
         RokycanyRokycany17:00SK DoubravkaSK Doubravka
         Rapid PsáryRapid Psáry17:00FK Brandys nad LabemFK Brandys nad Labem
         Spartak SobeslavSpartak Sobeslav17:00Hluboká nad VltavouHluboká nad Vltavou
         SK Vysoke MytoSK Vysoke Myto17:00FC HlinskoFC Hlinsko
         ?eská T?ebová?eská T?ebová17:00Horní ?ediceHorní ?edice
         FC Predni KopaninaFC Predni Kopanina17:00TJ Ligmet MilinTJ Ligmet Milin
         Slavoj Kolove?Slavoj Kolove?17:00Slavia VejprniceSlavia Vejprnice
         Slavoj ?eský KrumlovSlavoj ?eský Krumlov17:00SK BenesovSK Benesov
        2024/08/04TrutnovTrutnov17:00Spartak Police n/MetujíSpartak Police n/Metují