S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sieger | 19 | 14 | 1 | 4 | 108-46 | - | - | - | - | - | Details | |
Sieger | 14 | 12 | 2 | 0 | 112-30 | - | - | - | - | - | Details | |
33 | 26 | 3 | 4 | 220-76 | 0 | 0 | 0 | - | - |
S | 2019-06-23 | 17:00 | (A) | ADCR Caxinas Poça Barca | 3-5 | F | |||
N | 2019-06-20 | 19:00 | (A) | ADCR Caxinas Poça Barca | 4-2 | F | |||
S | 2019-06-15 | 17:00 | (H) | ADCR Caxinas Poça Barca | 5-3 | F | |||
S | 2019-06-01 | 17:00 | (A) | Sporting | 0-10 | HF | |||
S | 2019-05-25 | 21:00 | (H) | Sporting | 9-3 | HF | |||
S | 2019-05-12 | 17:00 | (A) | Leões Porto Salvo | 0-7 | SP14 | |||
S | 2019-05-05 | 17:00 | (H) | Nogueiró e Tenões | 9-2 | SP13 | |||
S | 2019-04-28 | 18:30 | (H) | Belenenses | 5-2 | SP12 | |||
N | 2019-04-20 | 17:00 | (A) | ADCR Caxinas Poça Barca | 5-3 | SP11 | |||
U | 2019-04-14 | 19:30 | (H) | Sporting | 4-4 | SP10 | |||
N | 2019-04-07 | 16:30 | (A) | Cohaemato | 6-4 | SP9 | |||
S | 2019-03-17 | 20:00 | (H) | Beira-Mar | 9-2 | SP8 | |||
S | 2019-03-10 | 16:00 | (H) | Leões Porto Salvo | 7-0 | SP7 | |||
S | 2019-03-02 | 17:00 | (A) | Nogueiró e Tenões | 2-6 | SP6 | |||
S | 2019-02-24 | 13:30 | (A) | Belenenses | 0-8 | SP5 | |||
S | 2019-02-17 | 19:00 | (H) | ADCR Caxinas Poça Barca | 3-2 | SP4 | |||
S | 2019-02-09 | 13:00 | (A) | Sporting | 3-4 | SP3 | |||
N | 2019-02-03 | 16:00 | (H) | Cohaemato | 3-4 | SP2 | |||
S | 2019-01-27 | 19:00 | (A) | Beira-Mar | 1-5 | SP1 | |||
U | 2019-01-13 | 17:00 | (A) | Sporting | 5-5 | SP14 | |||
S | 2018-12-23 | 16:30 | (A) | Burinhosa | 1-14 | SP12 | |||
S | 2018-12-16 | 18:30 | (H) | Academia Johnson | 14-2 | SP11 | |||
S | 2018-12-08 | 17:00 | (A) | CP Miranda Corvo | 2-5 | SP10 | |||
S | 2018-12-05 | 22:30 | (H) | Belenenses | 7-1 | SP13 | |||
S | 2018-12-02 | 18:00 | (A) | Futsal Oeiras | 1-9 | SP9 | |||
S | 2018-11-25 | 16:00 | (H) | Leões Porto Salvo | 7-0 | SP8 | |||
U | 2018-11-17 | 18:00 | (H) | Sporting | 5-5 | SP7 | |||
S | 2018-11-10 | 22:30 | (A) | Belenenses | 4-10 | SP6 | |||
S | 2018-11-03 | 21:00 | (H) | Burinhosa | 7-3 | SP5 | |||
S | 2018-10-28 | 20:00 | (A) | Academia Johnson | 0-11 | SP4 | |||
S | 2018-10-20 | 19:00 | (H) | CP Miranda Corvo | 5-1 | SP3 | |||
S | 2018-10-13 | 21:00 | (H) | Futsal Oeiras | 7-1 | SP2 | |||
S | 2018-10-07 | 18:00 | (A) | Leões Porto Salvo | 4-6 | SP1 |