S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5.º | 38 | 18 | 10 | 10 | 75-54 | - | - | - | - | - | Details | |
38 | 18 | 10 | 10 | 75-54 | 0 | 0 | 0 | - | - |
U | 2023-06-16 | 18:30 | (A) | SV Dessau 05 | 0-0 | SP38 | |||
S | 2023-06-10 | 15:00 | (H) | SV Blau-Weiß Dölau | 3-0 | SP37 | |||
S | 2023-05-29 | 14:00 | (H) | Haldensleber | 4-0 | SP36 | |||
S | 2023-05-26 | 18:45 | (A) | SV BW Farnstädt | 0-3 | SP35 | |||
N | 2023-05-20 | 14:00 | (H) | 1. FC Lok Stendal | 0-5 | SP34 | |||
S | 2023-05-14 | 14:00 | (A) | MSC Preußen 1899 | 0-2 | SP33 | |||
U | 2023-05-10 | 18:45 | (H) | SSC Weißenfels | 2-2 | SP22 | |||
N | 2023-05-06 | 15:00 | (H) | VfB 1906 Sangerhausen | 1-3 | SP32 | |||
N | 2023-04-28 | 19:00 | (A) | SG Rot-Weiß Thalheim | 3-2 | SP31 | |||
S | 2023-04-22 | 15:00 | (H) | SSV 80 Gardelegen | 3-1 | SP30 | |||
U | 2023-04-14 | 19:00 | (A) | FSV Barleben 1911 | 0-0 | SP29 | |||
U | 2023-04-06 | 18:00 | (H) | SC Bernburg | 2-2 | SP28 | |||
S | 2023-04-01 | 14:00 | (A) | 1. FC Romonta Amsdorf | 1-5 | SP27 | |||
S | 2023-03-25 | 15:00 | (H) | SV Fortuna Magdeburg | 1-0 | SP26 | |||
N | 2023-03-18 | 14:00 | (A) | 1. FC Magdeburg B | 7-0 | SP25 | |||
S | 2023-03-11 | 14:00 | (H) | BSV Halle-Ammendorf | 5-0 | SP24 | |||
U | 2023-03-04 | 14:00 | (A) | FSV Saxonia Tangermünde | 2-2 | SP23 | |||
S | 2023-02-24 | 19:00 | (A) | SV Blau-Weiß Dölau | 1-2 | SP18 | |||
S | 2023-02-17 | 19:00 | (A) | CFC Germania 03 | 1-3 | SP21 | |||
S | 2023-02-11 | 14:00 | (H) | SV Eintracht Emseloh | 3-0 | SP20 | |||
N | 2023-02-04 | 14:00 | (H) | SV BW Farnstädt | 0-1 | SP16 | |||
U | 2022-12-09 | 19:00 | (H) | SV Dessau 05 | 2-2 | SP19 | |||
N | 2022-11-26 | 14:00 | (A) | Haldensleber | 2-1 | SP17 | |||
N | 2022-11-12 | 14:00 | (A) | 1. FC Lok Stendal | 2-0 | SP15 | |||
U | 2022-11-05 | 14:00 | (H) | MSC Preußen 1899 | 2-2 | SP14 | |||
U | 2022-10-31 | 14:00 | (A) | VfB 1906 Sangerhausen | 1-1 | SP13 | |||
S | 2022-10-29 | 14:00 | (H) | SG Rot-Weiß Thalheim | 2-0 | SP12 | |||
S | 2022-10-22 | 15:00 | (A) | SSV 80 Gardelegen | 0-3 | SP11 | |||
U | 2022-10-15 | 13:00 | (H) | FSV Barleben 1911 | 4-4 | SP10 | |||
S | 2022-10-07 | 19:00 | (A) | SC Bernburg | 1-3 | SP9 | |||
S | 2022-10-03 | 14:00 | (H) | 1. FC Romonta Amsdorf | 4-2 | SP8 | |||
N | 2022-10-01 | 15:00 | (A) | SV Fortuna Magdeburg | 3-0 | SP7 | |||
N | 2022-09-17 | 15:00 | (H) | 1. FC Magdeburg B | 0-1 | SP6 | |||
S | 2022-09-09 | 19:00 | (A) | BSV Halle-Ammendorf | 0-1 | SP5 | |||
U | 2022-08-27 | 15:00 | (H) | FSV Saxonia Tangermünde | 1-1 | SP4 | |||
N | 2022-08-24 | 18:30 | (A) | SSC Weißenfels | 3-0 | SP3 | |||
S | 2022-08-20 | 14:00 | (H) | CFC Germania 03 | 5-0 | SP2 | |||
S | 2022-08-07 | 14:00 | (A) | SV Eintracht Emseloh | 1-3 | SP1 |