S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
F | 4 | 3 | 0 | 1 | 11-4 | - | - | - | - | - | Details | |
2.º | 19 | 8 | 5 | 6 | 30-23 | 76 | 2 | 2 | U1 | SUSSU | Details | |
3R | 6 | 2 | 2 | 2 | 9-12 | 19 | 0 | 0 | N2 | SUSNN | Details | |
3.º | 16 | 8 | 5 | 3 | 25-16 | 79 | 3 | 2 | U2 | SNSUU | Details | |
1/8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | - | - | - | - | - | Details | |
46 | 22 | 12 | 12 | 78-56 | 174 | 5 | 4 | - | - |
U | 2023-12-11 | 17:30 | (A) | NK Radomlje | 2-2 | SP19 | |||
U | 2023-12-06 | 17:30 | (A) | FC Koper | 3-3 | SP18 | |||
S | 2023-12-03 | 15:00 | (H) | Olimpija Ljubljana | 3-1 | SP17 | |||
U | 2023-11-26 | 15:00 | (A) | NS Mura | 0-0 | SP3 | |||
S | 2023-11-23 | 13:00 | (A) | ND Primorje | 1-3 | 1/16 | |||
N | 2023-11-12 | 15:00 | (H) | NK Celje | 0-1 | SP16 | |||
S | 2023-11-04 | 17:30 | (A) | Domzale | 1-2 | SP15 | |||
S | 2023-10-28 | 20:15 | (H) | Rogaska | 2-1 | SP14 | |||
N | 2023-10-22 | 15:00 | (A) | NK Bravo | 2-1 | SP13 | |||
S | 2023-10-07 | 20:15 | (H) | NS Mura | 3-1 | SP12 | |||
N | 2023-10-01 | 20:15 | (A) | NK Aluminij | 1-0 | SP11 | |||
S | 2023-09-28 | 17:30 | (H) | NK Radomlje | 3-1 | SP10 | |||
N | 2023-09-24 | 20:15 | (H) | FC Koper | 0-1 | SP9 | |||
N | 2023-09-16 | 20:15 | (A) | Olimpija Ljubljana | 2-1 | SP8 | |||
N | 2023-09-03 | 17:30 | (A) | NK Celje | 2-0 | SP7 | |||
U | 2023-08-26 | 20:15 | (H) | Domzale | 1-1 | SP6 | |||
U | 2023-08-20 | 17:30 | (A) | Rogaska | 2-2 | SP5 | |||
N | 2023-08-17 | 20:15 | (H) | Fenerbahçe | 0-3 | 3R | |||
S | 2023-08-13 | 17:30 | (H) | NK Bravo | 2-1 | SP4 | |||
N | 2023-08-10 | 20:00 | (A) | Fenerbahçe | 3-1 | 3R | |||
S | 2023-08-03 | 20:30 | (H) | Differdange | 4-3(Ver.) | 2R | |||
S | 2023-07-30 | 17:30 | (H) | NK Aluminij | 1-0 | SP2 | |||
U | 2023-07-27 | 19:30 | (A) | Differdange | 1-1 | 2R | |||
S | 2023-07-23 | 17:30 | (A) | NK Radomlje | 0-4 | SP1 | |||
S | 2023-07-20 | 17:00 | (A) | Birkirkara | 1-2 | 1VR | |||
U | 2023-07-13 | 21:00 | (H) | Birkirkara | 1-1 | 1VR | |||
U | 2023-05-20 | 15:00 | (H) | NK Bravo | 1-1 | SP36 | |||
U | 2023-05-14 | 15:00 | (A) | NK Tabor Sezana | 1-1 | SP35 | |||
N | 2023-05-06 | 20:30 | (A) | Olimpija Ljubljana | 2-1(Ver.) | F | |||
S | 2023-05-02 | 20:15 | (H) | NS Mura | 3-1 | SP34 | |||
N | 2023-04-29 | 20:15 | (A) | NK Celje | 3-1 | SP33 | |||
S | 2023-04-25 | 16:30 | (A) | Bistrica | 1-3 | HF | |||
S | 2023-04-22 | 20:15 | (H) | Domzale | 1-0 | SP32 | |||
N | 2023-04-16 | 17:30 | (A) | Olimpija Ljubljana | 2-0 | SP31 | |||
S | 2023-04-08 | 20:15 | (H) | FC Koper | 3-1 | SP30 | |||
S | 2023-04-05 | 20:15 | (H) | ND Primorje | 3-1 | VF | |||
S | 2023-04-01 | 17:30 | (A) | ND Gorica | 0-3 | SP29 | |||
U | 2023-03-18 | 15:00 | (A) | NK Radomlje | 1-1 | SP28 | |||
S | 2023-03-15 | 13:00 | (A) | NK Bravo | 2-3 | SP27 | |||
U | 2023-03-11 | 17:30 | (H) | NK Tabor Sezana | 1-1 | SP26 | |||
12 |