S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.º | 38 | 13 | 10 | 15 | 45-48 | 125 | 3 | 3 | U3 | SSUUU | Details | |
38 | 13 | 10 | 15 | 45-48 | 125 | 3 | 3 | - | - |
U | 2022-05-21 | 01:00 | (A) | Torpedo | 2-2 | SP38 | |||
U | 2022-05-15 | 01:00 | (H) | FK Krasnodar B | 0-0 | SP37 | |||
U | 2022-05-07 | 01:00 | (A) | Kamaz | 0-0 | SP36 | |||
S | 2022-04-30 | 01:00 | (H) | Rotor Volgograd | 2-1 | SP35 | |||
S | 2022-04-23 | 01:00 | (A) | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0-3 | SP34 | |||
S | 2022-04-16 | 01:00 | (H) | Akron Togliatti | 2-0 | SP33 | |||
S | 2022-04-10 | 01:00 | (A) | FK Orenburg | 1-3 | SP32 | |||
U | 2022-04-06 | 18:00 | (H) | Tom Tomsk | 2-2 | SP31 | |||
U | 2022-04-02 | 01:00 | (A) | Fakel Voronezh | 0-0 | SP30 | |||
U | 2022-03-26 | 01:00 | (H) | Baltika Kaliningrad | 1-1 | SP29 | |||
S | 2022-03-19 | 01:00 | (A) | Metallurg Lipetsk | 0-2 | SP28 | |||
N | 2022-03-12 | 01:00 | (H) | Volgar Astrakhan | 1-3 | SP27 | |||
S | 2022-03-06 | 01:00 | (H) | SKA-Energia | 1-0 | SP26 | |||
N | 2021-11-27 | 14:00 | (H) | Olimp-Dolgoprudny | 0-2 | SP25 | |||
S | 2021-11-21 | 12:00 | (A) | Tekstilshchik Ivanovo | 1-3 | SP24 | |||
U | 2021-11-17 | 16:00 | (H) | Alania Vladikavkaz | 5-5 | SP23 | |||
U | 2021-11-13 | 12:00 | (A) | Spartak Moskva B | 0-0 | SP22 | |||
N | 2021-11-06 | 12:00 | (A) | Veles Moskva | 1-0 | SP21 | |||
S | 2021-10-31 | 14:00 | (H) | FC Yenisey | 2-1 | SP20 | |||
S | 2021-10-23 | 16:00 | (A) | FK Krasnodar B | 1-2 | SP19 | |||
S | 2021-10-17 | 16:00 | (H) | Kamaz | 1-0 | SP18 | |||
S | 2021-10-13 | 17:30 | (A) | Rotor Volgograd | 1-3 | SP17 | |||
N | 2021-10-09 | 16:00 | (H) | Neftekhimik Nizhnekamsk | 0-2 | SP16 | |||
N | 2021-10-03 | 15:00 | (A) | Akron Togliatti | 1-0 | SP15 | |||
N | 2021-09-29 | 16:00 | (H) | FK Orenburg | 0-1 | SP14 | |||
N | 2021-09-25 | 11:00 | (A) | Tom Tomsk | 2-1 | SP13 | |||
N | 2021-09-19 | 17:00 | (H) | Fakel Voronezh | 0-4 | SP12 | |||
U | 2021-09-15 | 19:00 | (A) | Baltika Kaliningrad | 0-0 | SP11 | |||
N | 2021-09-11 | 17:00 | (H) | Metallurg Lipetsk | 0-3 | SP10 | |||
S | 2021-09-05 | 17:00 | (A) | Volgar Astrakhan | 0-2 | SP9 | |||
N | 2021-08-29 | 07:00 | (A) | SKA-Energia | 1-0 | SP8 | |||
N | 2021-08-21 | 17:00 | (A) | Olimp-Dolgoprudny | 1-0 | SP7 | |||
S | 2021-08-14 | 18:00 | (H) | Tekstilshchik Ivanovo | 1-0 | SP6 | |||
N | 2021-08-08 | 18:00 | (A) | Alania Vladikavkaz | 3-2 | SP5 | |||
N | 2021-07-31 | 18:00 | (H) | Spartak Moskva B | 1-2 | SP4 | |||
N | 2021-07-25 | 19:00 | (H) | Veles Moskva | 0-2 | SP3 | |||
U | 2021-07-17 | 12:00 | (A) | FC Yenisey | 2-2 | SP2 | |||
N | 2021-07-10 | 16:30 | (H) | Torpedo | 1-2 | SP1 |