S | S | U | N | T | G | 2G | R | LS | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13.º | 34 | 10 | 6 | 18 | 32-51 | - | - | - | - | - | Details | |
F | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | - | - | - | - | - | Details | |
35 | 11 | 6 | 18 | 33-51 | 0 | 0 | 0 | - | - |
h2h | 2024-05-19 | 12:00 | (H) | SD Formentera | - | F | Bilanz | ||
S | 2024-05-12 | 12:00 | (A) | SD Formentera | 0-1 | F | |||
N | 2024-05-05 | 12:00 | (A) | Real Sociedad C | 2-1 | SP34 | |||
S | 2024-04-28 | 12:00 | (H) | Náxara CD | 3-0 | SP33 | |||
N | 2024-04-21 | 17:00 | (A) | CD Tudelano | 4-0 | SP32 | |||
S | 2024-04-14 | 17:00 | (H) | Calahorra | 2-1 | SP31 | |||
N | 2024-04-07 | 18:00 | (A) | Barakaldo | 2-0 | SP30 | |||
S | 2024-03-31 | 17:00 | (H) | Arenas Club | 2-0 | SP29 | |||
N | 2024-03-23 | 17:00 | (A) | AD San Juan | 4-0 | SP28 | |||
S | 2024-03-17 | 16:30 | (H) | Mutilvera | 2-1 | SP27 | |||
N | 2024-03-10 | 11:30 | (A) | Real Zaragoza B | 3-1 | SP26 | |||
S | 2024-03-03 | 16:30 | (H) | Alavés B | 1-0 | SP25 | |||
U | 2024-02-24 | 16:00 | (A) | Valle de Egüés | 0-0 | SP24 | |||
N | 2024-02-18 | 18:00 | (A) | Utebo | 1-0 | SP23 | |||
S | 2024-02-11 | 16:30 | (H) | Barbastro | 2-0 | SP22 | |||
N | 2024-02-03 | 17:00 | (A) | Athletic Bilbao B | 2-1 | SP21 | |||
N | 2024-01-28 | 16:30 | (H) | UD Logroñés | 0-2 | SP20 | |||
U | 2024-01-21 | 16:00 | (A) | CD Brea | 1-1 | SP19 | |||
U | 2024-01-14 | 16:30 | (H) | Gernika | 2-2 | SP18 | |||
U | 2024-01-07 | 17:00 | (H) | Real Sociedad C | 0-0 | SP17 | |||
N | 2023-12-17 | 16:30 | (A) | Náxara CD | 3-1 | SP16 | |||
S | 2023-12-09 | 16:30 | (H) | CD Tudelano | 1-0 | SP15 | |||
N | 2023-12-03 | 16:30 | (A) | Calahorra | 2-1 | SP14 | |||
U | 2023-11-26 | 16:30 | (H) | Barakaldo | 0-0 | SP13 | |||
S | 2023-11-19 | 17:00 | (A) | Arenas Club | 1-2 | SP12 | |||
S | 2023-11-12 | 16:30 | (H) | AD San Juan | 1-0 | SP11 | |||
N | 2023-11-04 | 17:00 | (A) | Mutilvera | 1-0 | SP10 | |||
N | 2023-10-29 | 17:00 | (H) | Real Zaragoza B | 1-3 | SP9 | |||
N | 2023-10-22 | 12:00 | (A) | Alavés B | 3-1 | SP8 | |||
N | 2023-10-15 | 17:00 | (H) | Valle de Egüés | 0-2 | SP7 | |||
N | 2023-10-08 | 17:00 | (H) | Utebo | 1-2 | SP6 | |||
S | 2023-10-01 | 17:00 | (A) | Barbastro | 2-3 | SP5 | |||
N | 2023-09-24 | 18:00 | (H) | Athletic Bilbao B | 0-1 | SP4 | |||
N | 2023-09-17 | 12:00 | (A) | UD Logroñés | 4-1 | SP3 | |||
N | 2023-09-10 | 18:00 | (H) | CD Brea | 0-1 | SP2 | |||
U | 2023-09-03 | 18:00 | (A) | Gernika | 1-1 | SP1 |