S | S | U | N | T | ||
---|---|---|---|---|---|---|
10 | 7 | 2 | 1 | 56-23 | Historie > | |
74 | 43 | 4 | 27 | 280-172 | Historie > | |
52 | 35 | 4 | 13 | 237-178 | Historie > | |
26 | 25 | 1 | 0 | 138-42 | Historie > | |
1 | 1 | 0 | 0 | 5-4 | Historie > | |
6 | 4 | 0 | 2 | 32-15 | Historie > | |
21 | 15 | 0 | 6 | 92-57 | Historie > | |
1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | Historie > | |
191 | 130 | 11 | 50 | 840-494 |
N | 2024-05-26 | 22:30 | (H) | SC Braga | 2-5(Ver.) | HF | |||
S | 2024-05-15 | 20:30 | (H) | Eléctrico | 4-3 | VF | |||
S | 2024-05-11 | 21:00 | (A) | Eléctrico | 3-5 | VF | |||
S | 2024-05-05 | 15:00 | (A) | Sporting | 3-6 | 3/4 | |||
U | 2024-05-03 | 16:00 | (H) | Illes Balears Palma | 4-4(3-4 Elf.) | HF | |||
S | 2024-04-26 | 20:00 | (H) | SC Braga | 7-1 | SP22 | |||
S | 2024-04-21 | 19:30 | (A) | AD Fundão/Hotel Alambique | 1-7 | SP21 | |||
S | 2024-04-05 | 22:30 | (H) | Leões Porto Salvo | 5-1 | SP20 | |||
S | 2024-03-22 | 21:00 | (A) | Ferreira do Zêzere by Zêzerovo | 4-6 | SP19 | |||
S | 2024-03-18 | 21:00 | (H) | Torreense | 5-1 | SP18 | |||
S | 2024-03-10 | 16:00 | (A) | Belenenses | 1-5 | SP17 | |||
N | 2024-03-04 | 22:00 | (A) | Sporting | 3-2 | 1/8 | |||
S | 2024-02-25 | 21:30 | (H) | CR Candoso/Natcal | 16-1 | SP16 | |||
S | 2024-02-21 | 21:00 | (H) | Quinta dos Lombos/ARTVISION | 6-3 | SP14 | |||
N | 2024-02-17 | 22:30 | (A) | Sporting | 7-3 | SP15 | |||
S | 2024-01-27 | 18:00 | (H) | AD Fundão/Hotel Alambique | 2-1 | 4R | |||
N | 2024-01-21 | 22:00 | (H) | Sporting | 2-4 | F | |||
S | 2024-01-20 | 22:00 | (A) | Belenenses | 2-7 | HF | |||
S | 2024-01-18 | 21:00 | (H) | SC Braga | 5-1 | VF | |||
S | 2024-01-14 | 17:00 | (H) | ADCR Caxinas Poça Barca | 5-0 | SP13 | |||
N | 2024-01-07 | 18:30 | (A) | Eléctrico FC/A MatosCar | 2-1 | SP12 | |||
S | 2023-12-29 | 22:30 | (A) | SC Barbarense | 0-8 | 1F | |||
N | 2023-12-09 | 16:00 | (A) | SC Braga | 5-2 | SP11 | |||
S | 2023-12-02 | 20:00 | (A) | FC Prishtina | 1-10 | Grp.B | |||
S | 2023-11-30 | 17:00 | (A) | Kairat | 2-3 | Grp.B | |||
S | 2023-11-29 | 17:00 | (H) | FK Dobovec | 4-3 | Grp.B | |||
S | 2023-11-22 | 21:00 | (H) | AD Fundão/Hotel Alambique | 6-0 | SP10 | |||
S | 2023-11-17 | 22:30 | (A) | Leões Porto Salvo | 2-3 | SP9 | |||
S | 2023-11-12 | 16:00 | (H) | Ferreira do Zêzere by Zêzerovo | 4-3 | SP8 | |||
S | 2023-11-09 | 21:30 | (H) | Belenenses | 10-1 | SP6 | |||
S | 2023-11-04 | 22:00 | (A) | Torreense | 2-7 | SP7 | |||
S | 2023-10-28 | 20:00 | (A) | FK Dobovec | 1-8 | Grp.4 | |||
S | 2023-10-26 | 17:30 | (A) | United Galati | 0-12 | Grp.4 | |||
U | 2023-10-25 | 17:30 | (H) | Etoile Lavalloise | 2-2 | Grp.4 | |||
S | 2023-10-20 | 22:30 | (A) | CR Candoso/Natcal | 1-15 | SP5 | |||
N | 2023-10-14 | 22:30 | (H) | Sporting | 1-4 | SP4 | |||
S | 2023-09-30 | 16:00 | (A) | Quinta dos Lombos/ARTVISION | 2-3 | SP3 | |||
N | 2023-09-25 | 20:00 | (A) | ADCR Caxinas Poça Barca | 3-2 | SP2 | |||
S | 2023-09-09 | 20:00 | (H) | Eléctrico FC/A MatosCar | 8-3 | SP1 | |||
S | 2023-09-01 | 20:45 | Sporting | 4-5(Ver.) | F | ||||
12 |